brodzik-prysznicowy-pentagonalny-90-90-5k-essente-akrylowy (2)
brodzik-prysznicowy-pentagonalny-90-90-5k-essente-akrylowy (4)
brodzik-prysznicowy-pentagonalny-90-90-5k-essente-akrylowy (5)

Brodzik prysznicowy GLADSTONE 90x90x5 cm

Nowoczesny brodzik prysznicowy w kształcie kwadratu, wykonany z najwyższej jakości akrylu sanitarnego ALTUGLAS®, w kolorze śnieżnobiałym, 100% produkt polski.
Array
619,00 zł
Kod produktu: SKU BNS5K008624W090090
Gwarancja 5 lat 5 lat gwarancji na akryl sanitarny i 2 lata na elementy pozostałe

Opis

Nowoczesny brodzik prysznicowy niskoprogowy w kształcie diamentu, wykonany z najwyższej jakości akrylu sanitarnego ALTUGLAS®, w kolorze śnieżnobiałym, wyprodukowany w Polsce. Niskoprofilowy brodzik pentagonalny nakładany na posadzkę to bardzo subtelny w formie model, który nada Twojej łazience szczególnego wyglądu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych aranżacjach. Brodziki prysznicowe z niskim progiem (najazdowe), zapewniają również łatwiejsze przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym lub mającym problemy z poruszaniem się.

Dno brodzika prysznicowego jest płaskie, nie ryflowane, czyszczenie brodzika jest dzięki temu dużo szybsze i łatwiejsze. Szerokość rantów bocznych brodzika wynosi 80 mm, dzięki czemu będzie on pasował do większości kabin prysznicowych w rozmiarze 90x90 cm. Udzielana na brodzik gwarancja wynosi 5 lat (niezmienność kształtu i barwy powłoki akrylowej) . W ofercie posiadamy także identyczny brodzik o wysokości rantu bocznego 15 cm (brodzik zabudowany).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA BRODZIKA PRYSZNICOWEGO

  • typ montażu: naposadzkowy lub wpuszczany w podłogę (wymaga podkucia pod syfon)
  • materiał wykonania: akryl sanitarny ALTUGLAS, wzmacniany włóknem i żywicą oraz warstwą Heavy Shell
  • kolor brodzika: biały (biel śnieżna)
  • dno płaskie (nie ryflowane)
  • gwarancja: 5 lat
  • wymiary: zgodnie z załączonym rysunkiem technicznym