Wanna prostokątna akrylowa QUATRO LM.PR07Wanna prostokątna akrylowa QUATRO LM.PR07
Wanna prostokątna akrylowa QUATRO LM.PR07

Wanna prostokątna akrylowa QUATRO 140x70

Wanny PrimaLine to seria wanien do zabudowy produkowanych w zakładach zlokalizowanych na terenie Polski. Najwyższa jakość płyt Altuglas użyta do produkcji wanien pozwala udzielić nam aż 15 lat gwarancji.
Array
 • W opakowaniu 1
1035,00 zł
Kod produktu: SKU LM.PR07.140.070
Gwarancja 15 lat 15 lat gwarancji na akryl sanitarny 2 lata na elementy pozostałe
Rozmiar wanny
Wyposażenie dodatkowe:
Obudowa na bok krótki (399,00 zł)
Obudowa na bok długi (560,00 zł)
Dokup w zestawie:
Syfon automatyczny - chromowany (59,00 zł)
Syfon automatyczny - kolor czarny (59,00 zł)

Opis

Seria PrimaLine to najnowsza linia wanien kąpielowych polskiej marki ESSENTE™. Na bazie wieloletnich doświadczeń powstała seria wanien akrylowych będącą połączeniem niezawodności, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz jakości na europejskim poziomie. Seria PrimaLine to przemyślany design, subtelna forma oraz wyjątkowa estetyka i doskonała jakość produktu. Wanny kąpielowe PrimaLine produkowane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego Altuglas®. Całość produkcji odbywa się na terenie zakładów zlokalizowanych w Polsce. Projektując tą serię wanien akrylowych zadbano o najmniejsze detale, aby zapewnić ich długoletnią i bezawaryjną eksploatację. Cała kolekcja obejmuje ponad 30 modeli wanien, w różnych kształtach (narożne symetryczne, narożne asymetryczne, prostokątne) oraz rozmiarach.

Wanny kąpielowe z serii PrimaLine produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości płyt akrylowych Altuglas®, nie jest to tani ABS lub akrylowany ABS, stosowany w 99% wanien produkowanych w Chinach. Gładkość, trwały połysk, dłuższe utrzymywanie się stałej temperatury kąpieli, miła i ciepła w dotyku powierzchnia to tylko kilka z wielu zalet, jakie oferuje akryl sanitarny. Najważniejszą cechą płyt akrylowych Altuglas® jest ich wysoka odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu nie tracą one swego koloru oraz nie odkształcają się.

Wszystkie wanny z serii PrimaLine produkowane są unikalną metodą. Podstawę konstrukcyjną stanowi płyta akrylowa Altuglas® o grubości 4,5 mm w kolorze śnieżno-białym, wzmocniana specjalną wartwą mieszanki utwardzającej oraz warstwą włókna i żywicy. Taka konstrukcja zapewnia zwiekszoną sztywność i wytrzymałość wanny oraz jej optymalną wagę. Okres gwarancji na niezmienność barwy i odkształceń powierzchni akrylowej wanny wynosi 15 lat!

Bezpieczne, przyjazne w użytkowaniu i trwałe - w wannach ESSENTE to priorytet. Wszystkie wanny z serii PrimaLine są zgodne z normą PN-EN 14516, która określa standardy i wytyczne w procesie produkcji wanien kąpielowych do użytku domowego. Wanny posiadają również atest Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu potencjalni Klienci mają pewność, iż nabywają produkt bezpieczny, wykonany zgodnie z najnowszymi technologiami oraz z wysokiej jakości materiałów.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WANNY, POZOSTAŁE INFORMACJE

Materiał wykonania, cechy użytkowe wanny

 • korpus wanny wykonany z najwyższej jakości akrylu sanitarnego Altuglas®, kolor śnieżno-biały
 • zwiększona sztywność i wytrzymałość (od strony zewnętrznej wanna jest laminowana mieszanką włókień i żywicy oraz specjalnej mieszanki)
 • powierzchnia odporna na promieniowanie UV i matowienie
 • powierzchnia akrylowa zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację
 • wanna osadzona na metalowym stelażu z regulowanymi nóżkami
 • wnętrze antypoślizgowe na dnie wanny

Gwarancja, pozostałe informacje

 • gwarancja na powłokę akrylową wanny (niezmienność kształtu i barwy akrylu) - 15 lat
 • gwarancja na pozostałe elementy - 2 lata
 • rodzaj gwarancji - in home (wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są przez serwis w lokalu Klienta)
 • instrukcja montażu i użytkowania w języku polskim
 • atest PZH
 • możliwość montażu zakupionej wanny przez autoryzowany serwis na terenie całego kraju (23 punkty serwisowe)