Wanna prostokątna akrylowa do zabudowy LUNA LM.PR41Wanna prostokątna akrylowa do zabudowy LUNA LM.PR41
Wanna prostokątna akrylowa do zabudowy LUNA LM.PR41

Wanna prostokątna akrylowa LUNA 160x70

Wanny PrimaLine to seria wanien do zabudowy produkowanych w zakładach zlokalizowanych na terenie Polski. Najwyższa jakość płyt Altuglas użyta do produkcji wanien pozwala udzielić nam aż 15 lat gwarancji.
Array
 • W opakowaniu 1
1185,00 zł
Kod produktu: SKU LM.PR41.160.070
Gwarancja 15 lat 15 lat gwarancji na akryl sanitarny 2 lata na elementy pozostałe
Rozmiar wanny
Wyposażenie dodatkowe:
Obudowa na bok krótki (399,00 zł)
Obudowa na bok długi (560,00 zł)
Dokup w zestawie:
Syfon automatyczny - chromowany (59,00 zł)
Syfon automatyczny - kolor czarny (59,00 zł)

Opis

Seria PrimaLine to najnowsza linia wanien kąpielowych polskiej marki ESSENTE™. Na bazie wieloletnich doświadczeń powstała seria wanien akrylowych będącą połączeniem niezawodności, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz jakości na europejskim poziomie. Seria PrimaLine to przemyślany design, subtelna forma oraz wyjątkowa estetyka i doskonała jakość produktu. Wanny kąpielowe PrimaLine produkowane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego Altuglas®. Całość produkcji odbywa się na terenie zakładów zlokalizowanych w Polsce. Projektując tą serię wanien akrylowych zadbano o najmniejsze detale, aby zapewnić ich długoletnią i bezawaryjną eksploatację. Cała kolekcja obejmuje ponad 30 modeli wanien, w różnych kształtach (narożne symetryczne, narożne asymetryczne, prostokątne) oraz rozmiarach.

Wanny kąpielowe z serii PrimaLine produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości płyt akrylowych Altuglas®, nie jest to tani ABS lub akrylowany ABS, stosowany w 99% wanien produkowanych w Chinach. Gładkość, trwały połysk, dłuższe utrzymywanie się stałej temperatury kąpieli, miła i ciepła w dotyku powierzchnia to tylko kilka z wielu zalet, jakie oferuje akryl sanitarny. Najważniejszą cechą płyt akrylowych Altuglas® jest ich wysoka odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu nie tracą one swego koloru oraz nie odkształcają się.

Wszystkie wanny z serii PrimaLine produkowane są unikalną metodą. Podstawę konstrukcyjną stanowi płyta akrylowa Altuglas® o grubości 4,5 mm w kolorze śnieżno-białym, wzmocniana specjalną wartwą mieszanki utwardzającej oraz warstwą włókna i żywicy. Taka konstrukcja zapewnia zwiekszoną sztywność i wytrzymałość wanny oraz jej optymalną wagę. Okres gwarancji na niezmienność barwy i odkształceń powierzchni akrylowej wanny wynosi 15 lat!

Bezpieczne, przyjazne w użytkowaniu i trwałe - w wannach ESSENTE to priorytet. Wszystkie wanny z serii PrimaLine są zgodne z normą PN-EN 14516, która określa standardy i wytyczne w procesie produkcji wanien kąpielowych do użytku domowego. Wanny posiadają również atest Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu potencjalni Klienci mają pewność, iż nabywają produkt bezpieczny, wykonany zgodnie z najnowszymi technologiami oraz z wysokiej jakości materiałów.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WANNY, POZOSTAŁE INFORMACJE

Materiał wykonania, cechy użytkowe wanny

 • korpus wanny wykonany z najwyższej jakości akrylu sanitarnego Altuglas®, kolor śnieżno-biały
 • zwiększona sztywność i wytrzymałość (od strony zewnętrznej wanna jest laminowana mieszanką włókień i żywicy oraz specjalnej mieszanki)
 • powierzchnia odporna na promieniowanie UV i matowienie
 • powierzchnia akrylowa zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację
 • wanna osadzona na metalowym stelażu z regulowanymi nóżkami
 • wnętrze antypoślizgowe na dnie wanny

Gwarancja, pozostałe informacje

 • gwarancja na powłokę akrylową wanny (niezmienność kształtu i barwy akrylu) - 15 lat
 • gwarancja na pozostałe elementy - 2 lata
 • rodzaj gwarancji - in home (wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są przez serwis w lokalu Klienta)
 • instrukcja montażu i użytkowania w języku polskim
 • atest PZH
 • możliwość montażu zakupionej wanny przez autoryzowany serwis na terenie całego kraju (23 punkty serwisowe)